www.idealhotels.pl
Waluty:
tania odzież damska,tanie buty damskie,zakupy przez internet,odzież damska online,buty damskie online
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dokładnie traktujemy prywatność informacji o użytkownikach i klientach witryny dla klientów ("ty"). Przeczytaj poniższe zasady, aby zrozumieć, jak traktujemy Twoje dane osobowe podczas korzystania z Witryny.

Informacje umożliwiające identyfikację osób

Nie będziemy zbierać danych osobowych (np. Imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu e-mail), zwanych również "danymi osobowymi" o Tobie, chyba że dostarczysz je nam dobrowolnie.

Nie sprzedajemy ani nie wysyłamy żadnych przedmiotów zamówionych za pośrednictwem Witryny bezpośrednio do osób, które są w wieku poniżej 18 lat. Jeśli masz mniej niż 18 lat, powinieneś korzystać z Witryny tylko z udziałem rodzica lub opiekuna i nie przesyła nam żadnych danych osobowych.

Jak chronimy Twoje dane osobowe

Przechowujemy twoje dane osobowe na bezpiecznym serwerze i stosujemy procedury zaprojektowane w celu ochrony gromadzonych przez nas danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zniszczeniem, użyciem, modyfikacją lub ujawnieniem. Chociaż podejmiemy (i wymagamy od naszych zewnętrznych dostawców usług) rozsądnych z handlowego punktu widzenia środków bezpieczeństwa dotyczących danych osobowych gromadzonych i przechowywanych w Witrynie, ze względu na otwarty charakter Internetu, nie możemy zagwarantować, że jakiekolwiek dane osobowe są przechowywane w nasze serwery lub przekazane do lub od użytkownika będą wolne od nieautoryzowanego dostępu, a my zrzekamy się wszelkiej odpowiedzialności za kradzież lub utratę, nieautoryzowany dostęp do uszkodzenia lub przechwycenia jakiejkolwiek daty lub komunikacji. Korzystając ze Strony, potwierdzasz, że rozumiesz i zgadzasz się na ponoszenie tego ryzyka.

Witryny innych firm

Użytkownik może uzyskać dostęp do niektórych witryn internetowych stron trzecich za pomocą łączy na naszej Stronie. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za żadne inne witryny internetowe ani ich politykę prywatności, ani za sposób, w jaki traktują one informacje o swoich gościach lub użytkownikach. Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie swoich polityk prywatności, aby dowiedzieć się, jak traktowane są dane osobowe.

Powiadomienia

Możemy wysyłać Ci powiadomienia dotyczące korzystania z Witryny, wysyłając wiadomość e-mail na adres e-mail podany w Informacji o koncie, wysyłając list za pośrednictwem poczty na adres kontaktowy podany w Informacji o koncie lub publikując notatkę na Witryny po uzyskaniu dostępu do konta. Zgadzasz się, że możemy przekazać Ci zawiadomienie za pośrednictwem takich środków. O ile nie jest inaczej. O ile nie zaznaczono inaczej w ogłoszeniach, zawiadomienia zaczną obowiązywać natychmiast.

Zmiany w niniejszej Polityce prywatności

Nasze praktyki dotyczące prywatności będą stale oceniane pod kątem nowych technologii, praktyk biznesowych i potrzeb naszych klientów. W miarę aktualizowania i dywersyfikacji naszych usług nasza Polityka prywatności może ewoluować. Regularnie sprawdzaj tę stronę w poszukiwaniu aktualizacji. Pamiętaj, że korzystając z naszej Witryny lub podając dane osobowe, zgadzasz się przestrzegać odpowiednich warunków naszej Polityki Prywatności. Wskażemy na górze polityki, gdy korekta opóźnia się.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę

Odwiedzając tę ​​Witrynę, wyrażasz zgodę na niniejszą Politykę prywatności w odniesieniu do danych nieosobowych. Udostępniając dane osobowe za pośrednictwem Witryny, oznaczasz akceptację niniejszej Polityki prywatności w odniesieniu do możliwych do zidentyfikowania informacji. Jeśli nie zgadzasz się z niczym opisanym w niniejszej Polityce prywatności, możesz zaprzestać korzystania ze strony internetowej. Dalsze korzystanie z dowolnej części witryny po opublikowaniu zmian w Polityce prywatności będzie stanowić akceptację tych zmian.

Ogólne informacje kontaktowe

W przypadku pytań dotyczących naszych produktów na tej stronie, kliknij przycisk skontaktuj się z nami. ,

Powrót